VULCAN - 15KG

VULCAN - 15KG

Žiadne hodnotenie

€162.00 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis MRAZENKA: Naša rada MRAZENIEK je predurčená pre kaprárov, ktorí nemajú radi kompromisy pri používaní nástrah/návnad a všetok svoj voľný čas venujú hľadaniu svojich „kaprích legiend“. MRAZENKY neobsahujú žiadne konzervačné látky, čo v nich zvyšuje kapriu dôverčivosť. Siahame po nich vždy, keď plánujeme dlhodobé výpravy na jednom lovnom mieste, a keď potrebujeme v kaproch vzbudiť maximálnu dôveru v prijímané boilies. Používame ich výlučne vo vysušenom stave tzv. „na kameň“, kedy bezpečne odolajú nájazdom bielych rýb a vydržia nastražené aj viac dní. Bez kompromisov môžeme tvrdiť, že aj v takomto stave majú dostatočnú atraktivitu pre náš vysnený úlovok.

Skladujte v mraze (mrazničke) pri štandardnej teplote -18o C. Takto zamrazené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 1 rok. Pred použitím nechajte potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies. Nespotrebované boilies je možné znovu zamraziť bez straty kvality 2 až 3-krát alebo ho nechať vysušiť „na kameň“, čím dosiahnete stav, kedy ho už nemusíte skladovať v mrazničke.

Popis VULCAN: Do slova a do písmena výstižný názov. Prebudí k aktivite aj toho najletargickejšieho kapra. „Horúca“ kombinácia postavená na stimulácii dvoch chutí - sladkej a silno korenistej. Vyváženú zmes rybích múčok ako LT 94, MICROFISH múčka, kde najviac vyniká vysoko rozpustná RED-FISH múčka, vysoká dávka ROBIN RED-u® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), kvalitných vtáčích zobov a mliečnych proteínov dotvára kombinácia osvedčených KORENÍN, z ktorých viaceré majú vysoký stupeň „pálivosti“. Kto si myslí, že to môže kapry odlákať je na veľkom omyle! Ak k tomu všetkému pridáme kombináciu esencií MONSTER CRAB (doslova pachom príšerný krab) & PEPPER (korenistá klobása), neprehliadnuteľný atraktor ANTARCTIC KRILL a skvelé sladidlo NHDC, niet sa čomu čudovať, že sa v noci vôbec nevyspíte. Skvelé boilies na jarné a jesenné rybačky, ale má čo povedať aj v teplých mesiacoch, kedy oživí zdanlivo „mŕtvu vodu“.

CENA JE ZA 15KG BALENIE = 10,77€ / 1KG !!!

TENTO TOVAR VYRÁBAME NA OBJEDNÁVKU, PRETO ZADAJTE MNOŽSTVO A PRIEMER, KTORÉ CHCETE OBJEDNAŤ A MY VÁM BOILIES VYROBÍME V ČO NAJKRATŠOM ČASE, NAJČASTEJŠIE DO 5-7 PRACOVNÝCH DNÍ, V ZÁVISLOSTI OD VYŤAŽENIA VÝROBY. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

  • Kód: MRAVU
  • Prepravná hmotnosť: 15kg
  • 10 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 01. december 2013.