TROPIC FISH - 900GR

TROPIC FISH - 900GR

Žiadne hodnotenie

€13.00 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis TROPIC FISH: Hovoria Vám kapry, že im už nechutí stále ten  istý SQUID (oliheň) či OCTOPUS (chobotnica)? Je čas na zmenu s TROPIC FISH-om! Kapry si Vás znovu zamilujú. SQUID (oliheň) / OCTOPUS (chobotnica) je nástraha, bez ktorej sa za posledné roky nevyberie na rybačku hádam žiadny „ortodoxný“ kaprár. Je preferovaná čoraz viac a viac. Našou verziou Vám prinášame variantu OCTOPUS-u (chobotnice), ktorá prekvapí nie len kapry, ale aj Vás samotných. Zmes postavená na vysokom podiely OLIHŇOVEJ múčky spolu s jemným nádychom ANTARTIC KRILL-u a ENZYMATICKÝCH múčok je bežnou záležitosťou. My sme sa však posunuli oveľa ďalej. Doplnením zmesi o kvalitný vtáčí zob, ale hlavne o extrakt z CITRUSOVÝCH plodov, sme vytvorili tradičnú, ale zato neokukanú nástrahu na každú situáciu. Maximálnu atraktivitu sme dosiahli zmiešaním dvoch esencií TROPICKÉHO OVOCIA s famóznou esenciou OCTOPUS (chobotnica) a troch osvedčených esenciálnych olejov s nádychom TROPICKÝCH PLODOV. Najdôležitejšie je ale to, že toto boilies je NAJUNIVERZÁLNEJŠIE boilies z našej ponuky, použiteľné celoročne s výnikajúcimi výsledkami!

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTTF900
  • Prepravná hmotnosť: 0.9kg
  • 4 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 17. marec 2013.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

TROPIC

TROPIC

€7.50 s DPH
GOLEM S

GOLEM S

€6.00 s DPH