PATRIOT - 900GR

PATRIOT - 900GR

Žiadne hodnotenie

€10.99 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis PATRIOT: TIGER NUTS ♦ A.S.E. ♦ DAIRY CREAM ♦ NHDC. Jediné boilies z portfólia ORTHODOX CARP, ktoré je vytvorené bez rybacích komponentov a tiež bez komponentov z morských živočíchov. Základná zmes je poskladaná z kvalitných vtáčich zobov, rozpustných mliečnych proteínov a ďalších vynikajúcich chuťových atraktorov a stimulátorov. V PATRIOTe je najvyššie dávkovanie extraktu ASE, ktorý vo svojich produktoch používa jedine naša firma. Toto sladké orechovomliečne boilies funguje celoročne, máme   s ním vynikajúce skúsenosti aj v horúcich letných mesiacoch. 

POZOR!!! Po určitom čase sa na guličkách vytvorí biely povlak, ktorý je spôsobený vystúpením jednej konkrétnej zložky zakomponovanej v produkte. Tento jav nie je kvalitatívnou chybou produktu. Práve naopak, pôsobí na kapre ako magnet.

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTPA900
  • Prepravná hmotnosť: 0.9kg
  • 9 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 24. máj 2015.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...