ATLANTIDA - 900g

ATLANTIDA - 900g

Žiadne hodnotenie

€17.00 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis ATLANTIDA: CRAB-  ASA - KRILL - L030 PROTEINBoilies pre milovníkov dokonalosti. Čaro Atlantídy spočíva v prepracovanej a dokonale vyladenej rybacej zmesi, ktorá je vyrobená z minima objemových komponentov. Obsahuje však tie najlepšie sypké atraktory, extrakty komponenty z morských živočíchov, ktoré dnešná doba ponúka. Rybacie esencie a esenciálne oleje, ktoré sú použité v Atlantíde sú vyrobené na rôznych nosičoch a rozpúšťadlách. Boilies má slanú chuť a funguje celoročne. Toto boilies je vhodné na dlhodobé kŕmne kampane, kde platí zásada: čím dlhšie, tým lepšie, ale nesklame vás ani počas krátkych vychádzok na vaše oblúbené vody. V roku 2019 sme s našimi spolupracovníkmi testovali tri rôzne varianty boilies ATLANTÍDA. Dnes vám ponúkame tú najlepšiu z nich.

 

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

 

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTAT900
  • 24 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 31. marec 2020.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...