AQVATIKA - 900GR

AQVATIKA - 900GR

Žiadne hodnotenie

€15.99 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis AQVATIKA:  Ďalšia novinka pre fajnšmekrov. Boilies obsahuje identickú základnú zmes ako naša vlajková loď a bestseller JOINT, ktorú sme ešte doplnili Olihňovou múkou. Kapry milujú pečeň a v AQVATIKE sme ňou rozhodne nešetrili. Použili sme 3xxxl dávkovanie, troch tekutých a troch sypkých pečeňových komponentov a extraktov s jemným nádychom EO Asafoetída a Robin redu. Dávkovanie EO Black Pepper a extraktu A.S.E. je na maxime. Boilies, ktoré už počas testovania dosahovalo skvelé výsledky. Svedčí o tom množstvo kaprov a osobákov chytených v roku 2017 na našich aj zahraničných vodách. S našimi spolupracovníkmi sme skúšali počas minulého roku tri rôzne varianty boilies AQVATIKA. Dnes vám ponúkame do detailu vyladenú a vypracovanú tú najlepšiu verziu.

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

 

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTAQ900
  • 24 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 18. apríl 2018.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...